teilorizmas
moksliniais principais pagrįsta darbo organizavimo ir gamybos valdymo sistema, atsiradusi 19 a. pabaigoje–20 a. pradžioje Jungtinėse Amerikos Valstijose. Sukūrė ir praktiškai įdiegė F. W. Tayloras ir jo sekėjai.
Daugiau
teisė
teisės principų ir teisės normų sistema, nustatanti ir ir garantuojanti bendrą socialinę norminę tvarką.
Daugiau
teisė
teisiškai galimo elgesio matas, leidžiantis tenkinti asmens interesus.
Daugiau
„Teisė“
teisės mokslų ir praktikos žurnalas, 1922–1940 ėjęs Kaune. Leido Lietuvos teisininkų draugija.
Daugiau
„Teisė“
Vilniaus universiteto leidžiamas mokslo žurnalas. VU mokslo darbų viena serijų. Eina nuo 1957. Reprezentuoja teisės mokslą Lietuvoje ir užsienyje.
Daugiau
teisėjų nepriklausomumas
principas, užtikrinantis, kad vykdydami teisingumą teisėjai tinkamai išspręstų kilusį ginčą dėl teisės, įgyvendintų konstitucinės asmens teisės į nešališką ir nepriklausomą teismą realumą.
Daugiau
teisėkūra
procesas, kai sukuriami, pakeičiami arba pripažįstami netekusiais galios teisės norminiai aktai. Vykdo tauta, kompetentingos viešosios institucijos, privatūs asmenys, laikydamiesi teisėkūros procedūrų, principų, teisinės technikos reikalavimų.
Daugiau
teisena
baudžiamųjų (baudžiamasis procesas) ir civilinių (civilinis procesas) bylų nagrinėjimo tvarka.
Daugiau
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.
Našumo slapukai
Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius – tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.
Reklaminiai slapukai
Šie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.