savigalba
gebėjimas panaudoti savo galimybes, rasti vidinių išteklių, prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir pačiam kreipti jį norima linkme.
Daugiau
savigalba
nuo tarptautinės teisės pažeidimo ar pažeidimo grėsmės nukentėjusios valstybės individualūs atsakomieji veiksmai, kuriais ji siekia apginti savo teises.
Daugiau
savigarba
pagarba sau pačiam, teigiamas savęs (pirmiausia savo asmeninių savybių) ir savo gyvenimo (santykių su kitais, savo laimėjimų ir kita) vertinimas. Kuo aukštesnė savigarba, tuo lengviau įveikti stresą, nerimą, krizines situacijas.
Daugiau
savigyna
tarptautinėje teisėje – valstybės teisėtas jėgos naudojimas ar grasinimas ja siekiant atremti pradėtą ginkluotą užpuolimą.
Daugiau
saviindukcija
elektrovaros atsiradimas laidžiame kontūre, kai kinta juo tekanti srovė.
Daugiau
savijauta
fiziologinių ir psichinių veiksnių nulemtos vidinės būsenos pojūtis. Labai gera savijauta būdinga visiškai sveikam žmogui, kurio centrinės nervų sistemos ir visų organų veikla normali.
Daugiau
savijuda
kitimas, raida. Savijudos priežastis yra pačiame daikte ar reiškinyje.
Daugiau
savikaina
visų rūšių sąnaudų, kurias patyrė produkcijos gamintojas ar paslaugos teikėjas, gamindamas ir parduodamas produkciją ar teikdamas paslaugą, visuma pinigine išraiška.
Daugiau
savikontrolė
racionali žmogaus refleksija ir savo veiksmų vertinimas pagal sau pačiam svarbius motyvus ir nuostatas, veiklos tikslų, priemonių ir padarinių lyginimas, analizavimas ir koregavimas.
Daugiau
savilaida
komunistinių režimų SSRS, Čekoslovakijoje, Lenkijoje, Vengrijoje ir kitose šalyse nekontroliuojama pogrindinė spauda, 1953–1990 leista ir platinta tose šalyse.
Daugiau
savimonė
viena žmogaus sąmonės formų – savęs išskyrimas iš aplinkos, savo santykio su pasauliu, savojo aš, savo asmenybės fizinių ir dvasinių savybių, savo poelgių, veiksmų, minčių, jausmų, norų, interesų suvokimas ir vertinimas.
Daugiau
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.
Našumo slapukai
Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius – tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.
Reklaminiai slapukai
Šie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.