Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrija
Lietuvõs evangèlinių bažnýčių bendrijà, 1988–91 – Bendrúomenė „Tikėjimo žodis“, 1991–2000 Bblijos ceñtras „Tikėjimo žodis“, 2001–17 Krikščiónių bendrijà „Tikėjimo žodis“, nepriklausoma netradicinė charizminė evangelinė krikščionių bendrija Lietuvoje. Protestantiškos kilmės. Tikėjimo šaltiniu laiko Bibliją (Senajį Testamentą ir Naująjį Testamentą), pripažįsta krikščionybės pagrindines doktrinas, bet ypač pabrėžia Šventosios Dvasios dovanų svarbą. Krikštija visiškai panardindami į vandenį. Pastoriai, bendruomenių vadovai ir Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrijos vadovas (nuo 2013 – Kauno evangelinės bažnyčios pastorius Gabrielius Lukošius, g. 1965) renkami. Kolegiali valdymo institucija – pastorių taryba.
Susikūrė 1988 Vilniuje iš sekmininkų ir kitų protestantiškų bendruomenių. Iš pradžių buvo artima Visos Evangelijos judėjimui ir jo remiama. Pabrėžė tikėjimo ir klestėjimo (angl. – prosperity) mokymą, kad tikintysis bus sveikas, turtingas ir viską nugalintis. Iki 1993 labai sparčiai plėtėsi – susikūrė bendruomenės Kaune, Šiauliuose (Tiesos žodis), Klaipėdoje (Meilės žodis) ir kituose Lietuvos miestuose, turėjo apie 6000 narių (1993), netoleravo kitų krikščioniškų konfesijų, aktyviai stengėsi į savo veiklą įtraukti jų narius.
Nuo 1994 ėmė tolti nuo Visos Evangelijos judėjimo, mažėjo šios bendrijos priešiškumas kitoms konfesijoms, pradėjo dalyvauti ekumeniniuose susitikimuose. 2001 visos Tikėjimo žodžio bendruomenės susijungė į vieną religinę bendriją su centru Vilniuje.
Veikia evangelinės literatūros leidykla Ganytojas, Evangelinis Biblijos institutas, Tarnystės mokykla, krikščioniškas knygynas, Krikščioniškas vaikų darželis (įsteigtas kartu su evangelikų reformatų Bažnyčia), Vilniaus krikščionių gimnazija. Vykdoma socialinė veikla – vietinės Bendrijos bažnyčios prisideda prie reabilitacijos centrų veiklos, tarnautojai lanko kalinius, nakvynės namus, prisideda prie labdaros akcijos Vaikų Kalėdos vykdymo ir plėtros. Pagal tikinčiųjų poreikius bendruomenėse veikia šlovinimo, vaikų, jaunimo tarnavimai, teikiama pagalba senjorams, kurtiesiems.
2013 pradžioje buvo 37 bendruomenės, virš 1000 narių, nuo 2010 Evangeliška Dublino lietuvių bendruomenė veikia Airijoje. Yra 27 bendruomenės (2022).
-Tikėjimo žodis; -Meilės žodis;